دکتر شهناز اصغری

دکتر شهناز اصغری

کد نظام پزشکی: 56560
4.8 (99 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
1546 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر شهناز اصغری

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 9 خرداد | 14:00

درباره دکتر شهناز اصغری

متخصص زنان وزایمان ونازایی

درمان بیماریهای ژنیکولژی ازجمله درمان عفونت های زنان، پیشگیری از بارداری، مشاوره قبل از بارداری، درمان زگیل ها و تبخال های تناسلی، انجام آزمایشات غربالگری، سلامت بانوان(پاپ اسمیر،کرایو تراپی زخم های دهانه رحم) جراحی های زنان(سزارین، زایمان طبیعی، عمل های ترمیمی کاژن، هیسترکتومی، جراحی کیست های شکم، کیست بارنولن، جراحی انواع میومها)

در مطب کرایو تراپی، IUD گذاری، کربوکسی تراپی واژن انجام می شود.

همکاری با بیمارستان تخت جمشید و بیمارستان امام خمینی کرج

آدرس مطب دکتر شهناز اصغری

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف
تلفن:

نظرات درباره دکتر شهناز اصغری

4.8
از 99 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/19)
نوبت دهی مطب
(1403/02/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
اولین مراجعه ام بود از رفتار و صمیمیت دکتر هرچی بگم کم گفتم،خیلی راحت بودم باهاشون برعکس دکترای دیگه واقعا اهمیت میدادن و توجه میکردن به صحبت های بیمار،من شخصا بخاطر نداشتن اخلاق و رفتار دکترهای قبلیم این دکتر رو انتخاب کردم و ازش راضی بودم بخاطر عفونت مکرر بهشون مراجعه کردم حالا تحت درمانم،انشاالله که نتیجه بگیرم
الهه(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: ازمایشات قبل بارداری
ساناز(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر خوش اخلاق و کاربلد
مژگان(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه:برای چکاپ سالانه و اقدام برای بارداری
کاربر دکترتو(1403/02/10)
نوبت دهی مطب
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوب
زهرا(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار دانا به علم روز و خوش رفتار و صبورانه به صحبت های بیمار توجه می کنند

سوالات متداول راجع به دکتر شهناز اصغری

چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز اصغری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز اصغری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز اصغری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر شهناز اصغری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز اصغری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز اصغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر شهناز اصغری کجا است؟
دکتر شهناز اصغری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهناز اصغری را ببینید.
آیا دکتر شهناز اصغری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز اصغری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر شهناز اصغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز اصغری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز اصغری چه زمانی است؟
دکتر شهناز اصغری از روز چهارشنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز اصغری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز اصغری چقدر است؟
تا کنون 99 نفر به دکتر شهناز اصغری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز اصغری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر شهناز اصغریدکتر شهناز اصغری dr shahnaz asghari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر شهناز اصغری در کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز اصغری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632733542 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز اصغری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز اصغری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز اصغری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز اصغری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز اصغری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.