دکتر بدری احمدی

دکتر بدری احمدی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

45208
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص کودکان و نوزادان

تغذیه رشد و نمو

رژیم درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 5، واحد501،

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بدری احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بدری احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احسان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیارصبور،حاذق،به روز وهمیشه دردسترس

صدرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی بودن خانم دکتر ،اما بعنوان یک مادر تمایل داشتم خانم دکتر سوالات دقیق تری از من بپرسند نسبت به مسائل پزشکی فرزندم ...در کل نکات خوبی رو فرمودن

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.خوش برخورد و با تشخیص خیلی خوب فرزند من را ویزیت کردند.

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن دکتر احمدی بسیار صبور و مهربون من که خیلی از انتخاب ایشون بعنوان پزشک فرزندم راضی هستم

دلسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عااااالی عالی عایل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بدری احمدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بدری احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بدری احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بدری احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بدری احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت بدری احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بدری احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بدری احمدی کجا است؟
دکتر بدری احمدی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بدری احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر بدری احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بدری احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بدری احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بدری احمدی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بدری احمدی چه زمانی است؟
دکتر بدری احمدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بدری احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بدری احمدی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بدری احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بدری احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر بدری احمدیدکتر بدری احمدی dr badri ahmadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر بدری احمدی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 5، واحد501، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بدری احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392648274 , 02632265698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بدری احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بدری احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بدری احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بدری احمدی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بدری احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.