دکتر محسن فلاح

دکتر محسن فلاح

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرج

کد نظام پزشکی

43552
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات (دیسک کمر و گردن) «دارای بورد تخصصی»

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، میدان شهدا به طرف چهارراه طالقانی، ابتدای کنارگذر برج ارم، طبقه 1، واحد1

تلفن:02632265540

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن فلاح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن فلاح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مادرم گفتند دکتر خوبی هستند من هم میخوام برم پیششون.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن فلاحسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن فلاح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن فلاح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن فلاح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن فلاح چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن فلاح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن فلاح کجا است؟
دکتر محسن فلاح 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن فلاح را ببینید.
+
آیا دکتر محسن فلاح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فلاح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن فلاح متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن فلاح چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن فلاح تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فلاح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن فلاح چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محسن فلاح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن فلاح 3 از 5 است.

درباره دکتر محسن فلاحدکتر محسن فلاح dr mohsen fallah از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرج هستند. مطب دکتر محسن فلاح در کرج، میدان شهدا به طرف چهارراه طالقانی، ابتدای کنارگذر برج ارم، طبقه 1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن فلاح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن فلاح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن فلاح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن فلاح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن فلاح متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن فلاح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.