دکتر محمدرضا احمدی موسوی

دکتر محمدرضا احمدی موسوی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ طب خواب

کرمان

کد نظام پزشکی

40584
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه پنجم

تلفن:03432483061

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا احمدی موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا احمدی موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید بهادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از پزشکان حاذق ایران می باشند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک حاذقی هستند . شوهرم خروپف شدید داشت با انجام تست خواب خوب شد

آراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتوجه به سن ایشان برخورد مناسب و قابل قبولی داشتند.

صابر
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به هیچ وجه پزشک را توصیه نمیکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا احمدی موسویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا احمدی موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا احمدی موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا احمدی موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا احمدی موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا احمدی موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا احمدی موسوی کجا است؟
دکتر محمدرضا احمدی موسوی 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا احمدی موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا احمدی موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا احمدی موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا احمدی موسوی متخصص گوش، حلق و بینی و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا احمدی موسوی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا احمدی موسوی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احمدی موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا احمدی موسوی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر محمدرضا احمدی موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا احمدی موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا احمدی موسویدکتر محمدرضا احمدی موسوی dr mohammad reza ahmadi mosavi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر محمدرضا احمدی موسوی در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا احمدی موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا احمدی موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا احمدی موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا احمدی موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا احمدی موسوی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا احمدی موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.