دکتر امیررضا صادقی فر

دکتر امیررضا صادقی فر

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

کرمان

کد نظام پزشکی

97139
%96
پیشنهاد(از 111 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، قبل از کوچه 7، مجتمع باران، طبقه 4

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیررضا صادقی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیررضا صادقی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 111 کاربر)

%96
106 کاربر از 111 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  34 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  31 نفر

نظرات

سخاوت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهروزی هستم من به تازگی از ارتفاع افتادم چهار ناحیه شکستگی داشتم آقای دکتر صادقی فر عمل کردن به تازگی خیلی کارشون درست هست و خوش اخلاق خدا ازشون راضی باشه ولی هنوز نتونستم نوبت مطب بگیرم.

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بهترین دکتر باتجربه. قراره تاندون دست عمل کنم دوستم تاندون دست پسرش عمل کرده عالی بوده. از منشی هم کمال تشکر را دارم خیلی مودبانه برخورد کردند.

پوران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

درمورد شانه عالی عالی

آسیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

قبلا مراجعه کردم و کلی درد کشیدم اما نتیجه ندیدم...

عشرت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بامسئولیت و باسواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیررضا صادقی فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا صادقی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا صادقی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا صادقی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا صادقی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا صادقی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صادقی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا صادقی فر کجا است؟
دکتر امیررضا صادقی فر 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیررضا صادقی فر را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا صادقی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صادقی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا صادقی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا صادقی فر متخصص ارتوپدی و جراحی شانه و آرنج هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا صادقی فر چه زمانی است؟
دکتر امیررضا صادقی فر از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صادقی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا صادقی فر چقدر است؟
تا کنون 111 نفر به دکتر امیررضا صادقی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا صادقی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا صادقی فردکتر امیررضا صادقی فر dr amirreza sadeghifar از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر امیررضا صادقی فر در کرمان، بلوار جهاد، قبل از کوچه 7، مجتمع باران، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا صادقی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022377411 , 03432235280 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا صادقی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا صادقی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا صادقی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا صادقی فر متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا صادقی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.