دکتر علی ابراهیمی نژاد

دکتر علی ابراهیمی نژاد

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرمان

کد نظام پزشکی

23078
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد جراحی مغز و اعصاب، ستون فقرات و دیسک

درمان دیسک و تنگی کانال نخاعی کمری و گردنی، شکستگی ستون فقرات، تومرهای مغزی و نخاعی، خونریزیهای مغزی، بیماریهای مادرزادی مغز ونخاع، اعصاب محیطی 

همکاری با بیمارستان مهرگان، بیمارستان ارجمند و بیمارستان باهنر 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، کوچه 3 جهاد (جیحون)، مجتمع پزشکی رازی طبقه همکف

تلفن:03432237068

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ابراهیمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ابراهیمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوش برخورد و کارشون عالی است.

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و عالی

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی باتجربه و صبور بودن

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد و تجربه ایشان راضی کننده بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی ابراهیمی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ابراهیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ابراهیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ابراهیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ابراهیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ابراهیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد کجا است؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر علی ابراهیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ابراهیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ابراهیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ابراهیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر علی ابراهیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ابراهیمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علی ابراهیمی نژاددکتر علی ابراهیمی نژاد dr ali ebrahiminezhad از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرمان هستند. مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد در کرمان، بلوار جهاد، کوچه 3 جهاد (جیحون)، مجتمع پزشکی رازی طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ابراهیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ابراهیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ابراهیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ابراهیمی نژاد متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ابراهیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.