دکتر علی ابراهیمی نژاد

دکتر علی ابراهیمی نژاد

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد جراحی مغز و اعصاب، ستون فقرات و دیسک

درمان دیسک و تنگی کانال نخاعی کمری و گردنی، شکستگی ستون فقرات، تومرهای مغزی و نخاعی، خونریزیهای مغزی، بیماریهای مادرزادی مغز ونخاع، اعصاب محیطی 

همکاری با بیمارستان مهرگان، بیمارستان ارجمند و بیمارستان باهنر 

کد نظام پزشکی

۲۳۰۷۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، کوچه 3 جهاد (جیحون)، مجتمع پزشکی رازی طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علی ابراهیمی نژاد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۱۰۰
۱۷ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جهاد
دکتر علی ابراهیمی نژاد
دکتر علی ابراهیمی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ابراهیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ابراهیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ابراهیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ابراهیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ابراهیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد کجا است؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی ابراهیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ابراهیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ابراهیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر علی ابراهیمی نژاد از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ابراهیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر علی ابراهیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ابراهیمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علی ابراهیمی نژاد

دکتر علی ابراهیمی نژاد dr ali ebrahiminezhad از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب کرمان هستند. مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد در کرمان، بلوار جهاد، کوچه 3 جهاد (جیحون)، مجتمع پزشکی رازی طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ابراهیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ابراهیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ابراهیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ابراهیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ابراهیمی نژاد تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ابراهیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.