تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه 3و7، ساختمان باران، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم لبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم لبیبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم لبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم لبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم لبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم لبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم لبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم لبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم لبیبی کجا است؟
دکتر اکرم لبیبی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم لبیبی را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم لبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم لبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم لبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم لبیبی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم لبیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اکرم لبیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم لبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم لبیبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم لبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم لبیبی 0 از 5 است.

درباره دکتر اکرم لبیبیدکتر اکرم لبیبی dr akram labibi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر اکرم لبیبی در کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه 3و7، ساختمان باران، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم لبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137615537-03432236167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم لبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم لبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم لبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم لبیبی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم لبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.