%95
پیشنهاد(از 38 کاربر)

کد نظام پزشکی

117433

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان مهرگان

آدرس:

کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک کشاورزی
 • مجتمع فولاد مبارکه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد حسینیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد حسینیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%95
36 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان مهرگان
ملاحظات

بیماران محترم،ساعت تعیین شده به معنی حضور در مطب می باشد و زمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد.

خواهشمندیم صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمد حسینیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید محمد حسینیان
دکتر سید محمد حسینیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد حسینیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد حسینیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسینیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسینیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد حسینیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد حسینیان کجا است؟
دکترسید محمد حسینیان مطب بیمارستان مهرگان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد حسینیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد حسینیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد حسینیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد حسینیان متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد حسینیان چه زمانی است؟
دکتر سید محمد حسینیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد حسینیان چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر سید محمد حسینیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد حسینیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد حسینیاندکترسید محمد حسینیان dr seyyed mohammad hoseinian از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر سید محمد حسینیان در کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد حسینیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09021595863-03432460713 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد حسینیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد حسینیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد حسینیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد حسینیان متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد حسینیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.