دکتر مولود عابد

دکتر مولود عابد

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

124770

درباره‌پزشک

جراح دندانپزشکی عمومی

اطفال، جرم گیری، عصب کشی، زیبایی، پروتز، ترمیم، بلیچینگ، فیسینگ

فعالیت مطب: فقط روزهای زوج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب معالی اباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی اباد، بین خیابان خلبانان و دوستان، ساختمان اهورا، طبقه 2، واحد 26

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مولود عابد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مولود عابد
نوبت مطب معالی اباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان معالی اباد، بین خیابان خلبانان و دوستان، ساختمان اهورا، طبقه 2، واحد 26
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مولود عابد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مولود عابد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مولود عابد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مولود عابد چقدر است؟
هزینه ویزیت مولود عابد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عابد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مولود عابد کجا است؟
دکتر مولود عابد 1 مطب در مطب معالی اباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مولود عابد را ببینید.
+
آیا دکتر مولود عابد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عابد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مولود عابد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مولود عابد متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مولود عابد چه زمانی است؟
دکتر مولود عابد از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عابد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مولود عابد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مولود عابد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مولود عابد 0 از 5 است.

درباره دکتر مولود عابددکتر مولود عابد dr molod abed از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مولود عابد در شیراز، خیابان معالی اباد، بین خیابان خلبانان و دوستان، ساختمان اهورا، طبقه 2، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مولود عابد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342459 , 07136342460 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مولود عابد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مولود عابد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مولود عابد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مولود عابد متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مولود عابد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.