%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

ش-452

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد شنوایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش خیابان فلسطین، ساختمان سبحان، کلینیک شنوایی میلاد

تلفن:07132341525

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شیدا نظیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شیدا نظیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
شیدا نظیری
شیدا نظیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیدا نظیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیدا نظیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیدا نظیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیدا نظیری چقدر است؟
هزینه ویزیت شیدا نظیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیدا نظیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیدا نظیری کجا است؟
دکترشیدا نظیری مطب خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شیدا نظیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شیدا نظیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا نظیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیدا نظیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیدا نظیری متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیدا نظیری چه زمانی است؟
دکتر شیدا نظیری از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیدا نظیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیدا نظیری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به شیدا نظیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیدا نظیری 5 از 5 است.

درباره شیدا نظیریدکترشیدا نظیری shida naziri از دکترهای متخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب شیدا نظیری در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش خیابان فلسطین، ساختمان سبحان، کلینیک شنوایی میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیدا نظیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132341525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیدا نظیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیدا نظیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیدا نظیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیدا نظیری متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیدا نظیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.