دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
حمید محسنی

حمید محسنی

کارشناس فیزیوتراپی

تهران

کد نظام پزشکی

ف-1262

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، نبش 188 غربی ( شهید ریحانچی)، ساختمان داروخانه ماهک، طبقه 3، فیزیوتراپی متین نوین

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران حمید محسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حمید محسنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، نبش 188 غربی ( شهید ریحانچی)، ساختمان داروخانه ماهک، طبقه 3، فیزیوتراپی متین نوین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمید محسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید محسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمید محسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمید محسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید محسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمید محسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمید محسنی کجا است؟
دکتر حمید محسنی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حمید محسنی را ببینید.
+
آیا حمید محسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید محسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمید محسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید محسنی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمید محسنی چه زمانی است؟
دکتر حمید محسنی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمید محسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمید محسنی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به حمید محسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمید محسنی 0 از 5 است.
درباره حمید محسنی


دکتر حمید محسنی hamid mohseni از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب حمید محسنی در تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، نبش 188 غربی ( شهید ریحانچی)، ساختمان داروخانه ماهک، طبقه 3، فیزیوتراپی متین نوین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمید محسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09124070124-02177884053 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمید محسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمید محسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمید محسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمید محسنی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمید محسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.