مهسا سجودی

مهسا سجودی

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

43254

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبروی پارکینگ نوین، جنب داروخان پور رحمان

تلفن:04135571462

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک سپه
  • ایرانیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهسا سجودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهسا سجودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهسا سجودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا سجودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهسا سجودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهسا سجودی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا سجودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهسا سجودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهسا سجودی کجا است؟
دکتر مهسا سجودی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهسا سجودی را ببینید.
+
آیا مهسا سجودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا سجودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهسا سجودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا سجودی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهسا سجودی چه زمانی است؟
دکتر مهسا سجودی از روز پنجشنبه 13 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهسا سجودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهسا سجودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهسا سجودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهسا سجودی 0 از 5 است.

درباره مهسا سجودیدکتر مهسا سجودی dr mahsa sojodi از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب مهسا سجودی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبروی پارکینگ نوین، جنب داروخان پور رحمان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهسا سجودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571462 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهسا سجودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهسا سجودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهسا سجودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهسا سجودی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهسا سجودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.