%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع ماکان 2

تلفن:09913163907

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه فاموری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه فاموری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کاربلد.باخدا.مهربان.دلسوز.در کل فرشته ی روی زمین هستن

ایهان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام.خیلی عالی خوش برخورد محترم باوقار دلسوز.متواضع برعکس اکثر پزشکان.باحوصله .دعای خیر من پشت سرشون.همیشه سلامت و پاینده باشند.

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باعرض ادب و احترام تنها پزشک و فرشته ای که در عمرم دیدم جون نوزاد منو از مرگ حتمی نجات دادن و الان دخترمن 10سالشه وا ینو مدیون طبابت بی نظیر خانم دکتر هستیم انشالا همیشه سلامت باشند و سایشون بالای سر کوچولوهای ما

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه فاموری
نوبت مطب چهارباغ بالا
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - ، چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع ماکان 2
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه فاموری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فاموری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فاموری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه فاموری چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فاموری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فاموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه فاموری کجا است؟
دکتر فاطمه فاموری 1 مطب در مطب چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه فاموری را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه فاموری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فاموری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه فاموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فاموری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه فاموری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فاموری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فاموری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه فاموری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فاطمه فاموری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه فاموری 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه فاموری



دکتر فاطمه فاموری dr fatemeh famori از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه فاموری در اصفهان، چهارباغ بالا، روبه روی کارخانه زمزم، مجتمع ماکان 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه فاموری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09913163907 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه فاموری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه فاموری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه فاموری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه فاموری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه فاموری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.