کد نظام پزشکی

م-۴۸۷۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

گناوه، خیابان امام، ساختمان پزشکان شفا، طبقه ۴، واحد ۱۹

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با ساناز طاهری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۶۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ساناز طاهری
ساناز طاهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساناز طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساناز طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساناز طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساناز طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساناز طاهری کجا است؟
دکتر ساناز طاهری 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ساناز طاهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ساناز طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساناز طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز طاهری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساناز طاهری چه زمانی است؟
دکتر ساناز طاهری از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ساناز طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساناز طاهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ساناز طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساناز طاهری 0 از 5 است.

درباره ساناز طاهری

ساناز طاهری sanaz taheri از دکترهای متخصص تخصص مامایی بندرگناوه هستند. مطب ساناز طاهری در گناوه، خیابان امام، ساختمان پزشکان شفا، طبقه ۴، واحد ۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساناز طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173707647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساناز طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساناز طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساناز طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساناز طاهری تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساناز طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.