دکتر نیره مدرسی

دکتر نیره مدرسی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

51508
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن کودکان ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1

تلفن:02177144773

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیره مدرسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیره مدرسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ادرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق ،مهربانی بودند. من واقعا راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیره مدرسی
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیره مدرسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیره مدرسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیره مدرسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیره مدرسی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیره مدرسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیره مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیره مدرسی کجا است؟
دکتر نیره مدرسی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیره مدرسی را ببینید.
+
آیا دکتر نیره مدرسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیره مدرسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیره مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیره مدرسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیره مدرسی چه زمانی است؟
دکتر نیره مدرسی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیره مدرسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیره مدرسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نیره مدرسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیره مدرسی 5 از 5 است.

درباره دکتر نیره مدرسیدکتر نیره مدرسی dr nayereh modaresi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر نیره مدرسی در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی (امین)، بین خیابان شهید اکبری و شهید ملکی، پلاک 363، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیره مدرسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177144773 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیره مدرسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیره مدرسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیره مدرسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیره مدرسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیره مدرسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.