دکتر محمد سعیدی

دکتر محمد سعیدی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

114903
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات کلینیک سپینود

آدرس:

تهران، دزاشیب، خیابان شهید علیرضا بازدار، پلاک 8، ساختمان یاس، طبقه چهارم، واحد شمالی

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • البرز
 • سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد سعیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد سعیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون از رفتارشون خوشم اومد اینکه به حرفام گوش دادن اینکه معاینم کردن و بهم امید دادن بیشتر دکترای امروزی بدون این کارا برای آدم دارو تجویز میکنن

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوب و حاذقی هستند و بسیار باسواد و خوشرو و تشخیصشون عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد سعیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد سعیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد سعیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد سعیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد سعیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد سعیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد سعیدی کجا است؟
دکتر محمد سعیدی 1 مطب در کلینیک سپینود دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد سعیدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد سعیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد سعیدی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد سعیدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد سعیدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد سعیدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد سعیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد سعیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد سعیدیدکتر محمد سعیدی dr mohammad saeedi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر محمد سعیدی در تهران، دزاشیب، خیابان شهید علیرضا بازدار، پلاک 8، ساختمان یاس، طبقه چهارم، واحد شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد سعیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126254073, 021262654071 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد سعیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد سعیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد سعیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد سعیدی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد سعیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.