کد نظام پزشکی

132210

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس (چهارراه اشراق)، ضلع شمال شرقی، پلاک 253، ساختمان ابن سینا، واحد 10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بشری رضوان خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر بشری رضوان خواه
دکتر بشری رضوان خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بشری رضوان خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بشری رضوان خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بشری رضوان خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بشری رضوان خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت بشری رضوان خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بشری رضوان خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بشری رضوان خواه کجا است؟
دکتربشری رضوان خواه مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بشری رضوان خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بشری رضوان خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بشری رضوان خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بشری رضوان خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بشری رضوان خواه متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بشری رضوان خواه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بشری رضوان خواه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بشری رضوان خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بشری رضوان خواه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بشری رضوان خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بشری رضوان خواه 0 از 5 است.

درباره دکتر بشری رضوان خواهدکتربشری رضوان خواه dr boshra rezvankhah از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر بشری رضوان خواه در تهران، فلکه دوم تهرانپارس (چهارراه اشراق)، ضلع شمال شرقی، پلاک 253، ساختمان ابن سینا، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بشری رضوان خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177716483-02177732821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بشری رضوان خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بشری رضوان خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بشری رضوان خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بشری رضوان خواه متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بشری رضوان خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.