%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل ها (جنوبی)، پلاک 20، ساختمان پزشکان بهنود، طبقه سوم، واحد6

تلفن:09357323946

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا بحری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا بحری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی و تشخیص خوب با وجود وقت قبلی زمان انتظار در مطب 2ساعت که خیلی اذیت کننده بود.

زهرا سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر فرد محترم و با حوصله ای بودند. و برای من چند آزمایش نوشتن و قرار شد بعد آزمایش علت را برایم بازگو نمایند . فعلا درمانی انجام نداده ام. فعلا پیشنهاد من ممتنع است.

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و متعهد

ندا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و با توجه

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا بحری
نوبت مطب شهرک گلستان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل ها (جنوبی)، پلاک 20، ساختمان پزشکان بهنود، طبقه سوم، واحد6
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا بحری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا بحری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا بحری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا بحری چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا بحری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بحری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا بحری کجا است؟
دکتر سارا بحری 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا بحری را ببینید.
+
آیا دکتر سارا بحری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بحری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا بحری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا بحری متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا بحری چه زمانی است؟
دکتر سارا بحری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بحری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا بحری چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر سارا بحری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا بحری 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا بحریدکتر سارا بحری dr sara bahri از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سارا بحری در تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بلوار گل ها (جنوبی)، پلاک 20، ساختمان پزشکان بهنود، طبقه سوم، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا بحری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09357323946 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا بحری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا بحری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا بحری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا بحری متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا بحری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.