دکتر ارسیا تقوا

دکتر ارسیا تقوا

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

65367
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان نیاوران

آدرس:

خیابان باهنر جنب پمپ بنزین نیاوران کوچه پرویز تناولی پلاک۱۸ واحد۱۰۳

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارسیا تقوا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارسیا تقوا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

باقر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد عالی، اعتمادم را جلب کردند.

کریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون اقای دکتر تقوا بسیار باتجربه مهربان خوش برخورد هستن ایشون واقعا پزشک عالی ای هستن عالی عالی

بیژن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی تشخیص عالی و اشنایی عالی با قرص ها

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ارسیا تقواسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارسیا تقوا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارسیا تقوا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارسیا تقوا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارسیا تقوا چقدر است؟
هزینه ویزیت ارسیا تقوا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسیا تقوا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارسیا تقوا کجا است؟
دکتر ارسیا تقوا 1 مطب در خیابان نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ارسیا تقوا را ببینید.
+
آیا دکتر ارسیا تقوا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارسیا تقوا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارسیا تقوا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارسیا تقوا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارسیا تقوا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ارسیا تقوا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسیا تقوا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارسیا تقوا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ارسیا تقوا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارسیا تقوا 5 از 5 است.

درباره دکتر ارسیا تقوادکتر ارسیا تقوا dr arsia taghva از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر ارسیا تقوا در خیابان باهنر جنب پمپ بنزین نیاوران کوچه پرویز تناولی پلاک۱۸ واحد۱۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارسیا تقوا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126258735-02126258772 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارسیا تقوا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارسیا تقوا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارسیا تقوا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارسیا تقوا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارسیا تقوا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.