دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی

دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

قزوین

کد نظام پزشکی

43867
%93
پیشنهاد(از 127 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 127 کاربر)

%93
118 کاربر از 127 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  41 نفر
 • 45-90 دقیقه
  39 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  24 نفر

نظرات

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی هستند.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی و خوش اخلاق بودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش‌ اخلاق‌‌‌ و با‌سواد‌‌ و اینکه‌ همیشه‌‌ بیماری‌ رو‌ زود‌ تشخیص‌ میدن‌ و دارو‌هاشون جواب‌ میده.

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستند

داود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من حدود دوساله که بیمار ایشون هستم بخاطر بیماری هپاتیت، بسیارخوش برخورد و مهربان هستند، در حرفه خودشون هم بسیارحاذق هستند.امیدوارم همیشه سلامت باشند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی
نوبت مطب خیابان شهرداری
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیابان شهرداری، نبش خیابان دارایی، ساختمان پزشکان لاله، طبقه 3
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر حاجی آقا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی کجا است؟
دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی 1 مطب در خیابان شهرداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی چقدر است؟
تا کنون 127 نفر به دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدیدکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی dr aliakbar hajiaghamohamadi از دکترهای متخصص داخلی قزوین هستند. مطب دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی در قزوین، خیابان شهرداری، نبش خیابان دارایی، ساختمان پزشکان لاله، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833237944 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر حاجی آقا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.