دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امیرحسین نوحی

دکتر امیرحسین نوحی

تخصص کودکان و نوزادان

مراقبت های ویژه کودکان
کرج

کد نظام پزشکی

81780

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان بهشتی

آدرس:

کرج خیابان بهشتی. چهار راه طالقانی بسمت میدان سپاه بعد از بانک ملی برج نگین البرز طبقه ۶واحد ۴

تلفن:02634205394

بیمه‌های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین نوحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین نوحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بهشتی
کرج - کرج خیابان بهشتی. چهار راه طالقانی بسمت میدان سپاه بعد از بانک ملی برج نگین البرز طبقه ۶واحد ۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین نوحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین نوحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین نوحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین نوحی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین نوحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نوحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین نوحی کجا است؟
دکتر امیرحسین نوحی 1 مطب در خیابان بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین نوحی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین نوحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نوحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین نوحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین نوحی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین نوحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین نوحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نوحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین نوحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیرحسین نوحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین نوحی 0 از 5 است.
درباره دکتر امیرحسین نوحی


دکتر امیرحسین نوحی dr amirhosein nohi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر امیرحسین نوحی در کرج خیابان بهشتی. چهار راه طالقانی بسمت میدان سپاه بعد از بانک ملی برج نگین البرز طبقه ۶واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین نوحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634205394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین نوحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین نوحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین نوحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین نوحی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین نوحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.