دکتر فریده اسد آملی

دکتر فریده اسد آملی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

29340

درباره‌پزشک

لیزر درمانی(واژینا)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات پل تجریش

آدرس:

تهران پل تجریش ابتدای خ فناخسرو(ثبت سابق) پلاک یک طبقه همکف

تلفن:02122700897

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک کشاورزی
  • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده اسد آملی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فریده اسد آملی
نوبت مطب پل تجریش
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران پل تجریش ابتدای خ فناخسرو(ثبت سابق) پلاک یک طبقه همکف
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده اسد آملی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده اسد آملی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده اسد آملی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده اسد آملی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده اسد آملی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده اسد آملی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده اسد آملی کجا است؟
دکتر فریده اسد آملی 1 مطب در پل تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده اسد آملی را ببینید.
+
آیا دکتر فریده اسد آملی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده اسد آملی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده اسد آملی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده اسد آملی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده اسد آملی چه زمانی است؟
دکتر فریده اسد آملی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده اسد آملی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده اسد آملی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریده اسد آملی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده اسد آملی 0 از 5 است.

درباره دکتر فریده اسد آملیدکتر فریده اسد آملی dr faideh asadiamoli از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فریده اسد آملی در تهران پل تجریش ابتدای خ فناخسرو(ثبت سابق) پلاک یک طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده اسد آملی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122700897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده اسد آملی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده اسد آملی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده اسد آملی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده اسد آملی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده اسد آملی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.