دکتر داود خیرخواه

دکتر داود خیرخواه

تخصص کودکان و نوزادان

کاشان

کد نظام پزشکی

32406
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان باباافضل

آدرس:

کاشان، خیابان باباافضل، جنب بازارپانخل، طبقه فوقانی داروخانه مرجان

تلفن:03155461100

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود خیرخواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود خیرخواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی همه چی رو بررسی کردند.

مرسانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و تشخیص درست داشتند و با تجویز دارویی ایشون سریع نتیجه گرفتیم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر داود خیرخواه
نوبت مطب خیابان باباافضل
رزرو آنلاین نوبت
کاشان - کاشان، خیابان باباافضل، جنب بازارپانخل، طبقه فوقانی داروخانه مرجان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود خیرخواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود خیرخواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود خیرخواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود خیرخواه چقدر است؟
هزینه ویزیت داود خیرخواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود خیرخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود خیرخواه کجا است؟
دکتر داود خیرخواه 1 مطب در خیابان باباافضل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود خیرخواه را ببینید.
+
آیا دکتر داود خیرخواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود خیرخواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود خیرخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود خیرخواه متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود خیرخواه چه زمانی است؟
دکتر داود خیرخواه از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود خیرخواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود خیرخواه چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر داود خیرخواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود خیرخواه 5 از 5 است.

درباره دکتر داود خیرخواهدکتر داود خیرخواه dr davod kheyr khah از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کاشان هستند. مطب دکتر داود خیرخواه در کاشان، خیابان باباافضل، جنب بازارپانخل، طبقه فوقانی داروخانه مرجان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود خیرخواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03155461100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود خیرخواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود خیرخواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود خیرخواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود خیرخواه متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود خیرخواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.