دکتر علی فتح الهی

دکتر علی فتح الهی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ اندو یورولوژی و فلوشیپ ترمیم کف لگن
رشت

کد نظام پزشکی

۱۰۷۰۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات چهارراه گلسار

آدرس:

رشت چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان دانا، طبقه ۵، واحد ۵۶

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی فتح الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

چهارراه گلسار
دکتر علی فتح الهی
دکتر علی فتح الهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی فتح الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی فتح الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی فتح الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی فتح الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی فتح الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فتح الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی فتح الهی کجا است؟
دکتر علی فتح الهی 1 مطب در چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی فتح الهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی فتح الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی فتح الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی فتح الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی فتح الهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی فتح الهی چه زمانی است؟
دکتر علی فتح الهی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فتح الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی فتح الهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی فتح الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی فتح الهی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی فتح الهیدکتر علی فتح الهی dr ali fatholahi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) رشت هستند. مطب دکتر علی فتح الهی در رشت چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان دانا، طبقه ۵، واحد ۵۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی فتح الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332132689 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی فتح الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی فتح الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی فتح الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی فتح الهی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی فتح الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.