دکتر مجید طالبی انارکی

دکتر مجید طالبی انارکی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اصفهان

کد نظام پزشکی

25689
%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید طالبی انارکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید طالبی انارکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دو نوبت اومدم پیش اقاق دکتر؛ درد و سنگینی و نفخ معده داشتم عفونت و ورم معده تشخیص دادن ولی متاسفانه بعد از یک ماهو نیم هنوز بهبودی در وضعیتم حاصل نشده

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوب و خوش اخلاق و خوش برخوردی بودند.

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی،خیلی باحوصله و دقیق به حرف های من گوش دادند،خیلی برخورد خوبی داشتند،از هر لحاظ عالی بودند،به نظرمن دکتر خوب اول باید اخلاق خوب داشته باشه که اقای دکتر واقعا خوش اخلاق بودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص دکتر حرف نداره عالین زخم معده داشتم و با یه نسخه درمان شدم.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مجید طالبی انارکی
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبروی بیمارستان سینا، ساختمان فارابی، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید طالبی انارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید طالبی انارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید طالبی انارکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید طالبی انارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید طالبی انارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید طالبی انارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید طالبی انارکی کجا است؟
دکتر مجید طالبی انارکی 1 مطب در خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید طالبی انارکی را ببینید.
+
آیا دکتر مجید طالبی انارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید طالبی انارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید طالبی انارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید طالبی انارکی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید طالبی انارکی چه زمانی است؟
دکتر مجید طالبی انارکی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید طالبی انارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید طالبی انارکی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر مجید طالبی انارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید طالبی انارکی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید طالبی انارکیدکتر مجید طالبی انارکی dr majid talebianaraki از دکترهای متخصص اصفهان هستند. مطب دکتر مجید طالبی انارکی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبروی بیمارستان سینا، ساختمان فارابی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید طالبی انارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132332393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید طالبی انارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید طالبی انارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید طالبی انارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید طالبی انارکی متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید طالبی انارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.