دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سارا نجاتی

دکتر سارا نجاتی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

112266

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، جنب متروی قدوسی، ساختمان قصر، پلاک 17، طبقه 4، واحد 403

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا نجاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا نجاتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
تهران - تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، جنب متروی قدوسی، ساختمان قصر، پلاک 17، طبقه 4، واحد 403


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا نجاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا نجاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا نجاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا نجاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا نجاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نجاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا نجاتی کجا است؟
دکتر سارا نجاتی 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا نجاتی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا نجاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نجاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا نجاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا نجاتی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا نجاتی چه زمانی است؟
دکتر سارا نجاتی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نجاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا نجاتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سارا نجاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا نجاتی 0 از 5 است.
درباره دکتر سارا نجاتی


دکتر سارا نجاتی dr sara nejati از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سارا نجاتی در تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، جنب متروی قدوسی، ساختمان قصر، پلاک 17، طبقه 4، واحد 403 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا نجاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188516299-09022287645 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا نجاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا نجاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا نجاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا نجاتی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا نجاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.