دکتر مهران نوری

دکتر مهران نوری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

138155
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آیت اله کاشانی

آدرس:

تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران نوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربون ترین دکتر دنیا درجه یک حرفه ایی با سواد تشخیص قوی

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد، منظم، کاردان و حرفه ایی خیلی خوب برای من یک کیست جراحی کردن

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با سلام و وقت بخیر اولین برخوردم با جناب دکتر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران بود. دوتا از انگشتانم رو با سنگ فرز زده بودم یکیش کاملا قطع بود و دیگری یه مقداری ازش قطع شده بود. زمانی که جناب دکتر نوری اومدن و نگاه کردن بهم گفتن نگران نباشید ما تمام سعیمون رو میکنیم که برات پیوندش بزنیم. همین گفته جناب دکتر چنان قوت قلبی برام بود که واقعا وصف ناشدنی بود. خیلی روحیم بهتر شد. در زمان اتاق عمل نیز واقعا سنگ تموم گذاشتن و ساعتها روی دستم کار کردن. از همین جا براشون بهترین هارو آرزو میکنم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهران نوری
نوبت مطب خیابان آیت اله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو45,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران نوری کجا است؟
دکتر مهران نوری 1 مطب در مطب خیابان آیت اله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران نوری را ببینید.
+
آیا دکتر مهران نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران نوری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران نوری چه زمانی است؟
دکتر مهران نوری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران نوری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهران نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران نوری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران نوریدکتر مهران نوری dr mehran nori از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهران نوری در تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144136080-02144115152 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران نوری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.