دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین خویینی پورفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین خویینی پورفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پیروزی
تهران - تهران،خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، نبش کوچه گیویان، ساختمان پزشکان هما، پلاک ۷۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین خویینی پورفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین خویینی پورفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین خویینی پورفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین خویینی پورفر چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین خویینی پورفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین خویینی پورفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین خویینی پورفر کجا است؟
دکتر حسین خویینی پورفر 1 مطب در مطب پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین خویینی پورفر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین خویینی پورفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین خویینی پورفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین خویینی پورفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین خویینی پورفر متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین خویینی پورفر چه زمانی است؟
دکتر حسین خویینی پورفر از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین خویینی پورفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین خویینی پورفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین خویینی پورفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین خویینی پورفر 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین خویینی پورفر


دکتر حسین خویینی پورفر dr hossein khoeini poorfar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسین خویینی پورفر در تهران،خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، نبش کوچه گیویان، ساختمان پزشکان هما، پلاک ۷۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین خویینی پورفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133677434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین خویینی پورفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین خویینی پورفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین خویینی پورفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین خویینی پورفر متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین خویینی پورفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.