دکتر بیتا طهماسبی

دکتر بیتا طهماسبی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

131267

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش خیابان 25 (قره تپه ای)، ساختمان برنا، طبقه 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیتا طهماسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بیتا طهماسبی
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش خیابان 25 (قره تپه ای)، ساختمان برنا، طبقه 5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیتا طهماسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیتا طهماسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیتا طهماسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیتا طهماسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیتا طهماسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا طهماسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیتا طهماسبی کجا است؟
دکتر بیتا طهماسبی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیتا طهماسبی را ببینید.
+
آیا دکتر بیتا طهماسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا طهماسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیتا طهماسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیتا طهماسبی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیتا طهماسبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بیتا طهماسبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا طهماسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیتا طهماسبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بیتا طهماسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیتا طهماسبی 0 از 5 است.

درباره دکتر بیتا طهماسبی



دکتر بیتا طهماسبی dr bita tahmasebi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بیتا طهماسبی در تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش خیابان 25 (قره تپه ای)، ساختمان برنا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیتا طهماسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09191263002، 02188692031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیتا طهماسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیتا طهماسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیتا طهماسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیتا طهماسبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیتا طهماسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.