دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اکرم کریم یار

دکتر اکرم کریم یار

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

102425
انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم کریم یار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نازی آباد
تهران - تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، خیابان جعفری، روبروی لوتوس مال، پلاک۱۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم کریم یار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم کریم یار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم کریم یار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم کریم یار چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم کریم یار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم کریم یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم کریم یار کجا است؟
دکتر اکرم کریم یار 1 مطب در مطب نازی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم کریم یار را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم کریم یار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم کریم یار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم کریم یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم کریم یار متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم کریم یار چه زمانی است؟
دکتر اکرم کریم یار از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم کریم یار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم کریم یار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم کریم یار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم کریم یار 0 از 5 است.
درباره دکتر اکرم کریم یار


دکتر اکرم کریم یار dr akram karim yar از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر اکرم کریم یار در تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، خیابان جعفری، روبروی لوتوس مال، پلاک۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم کریم یار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155354201 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم کریم یار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم کریم یار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم کریم یار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم کریم یار متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم کریم یار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.