دکتر سعید نورایی

دکتر سعید نورایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

117662
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، روبه روی بلوار کاوه، پلاک 69، طبقه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید نورایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید نورایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر عالیییی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید نورایی
نوبت مطب قیطریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، روبه روی بلوار کاوه، پلاک 69، طبقه 6
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید نورایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید نورایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید نورایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید نورایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید نورایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نورایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید نورایی کجا است؟
دکتر سعید نورایی 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید نورایی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید نورایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نورایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید نورایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید نورایی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید نورایی چه زمانی است؟
دکتر سعید نورایی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نورایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید نورایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سعید نورایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید نورایی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید نوراییدکتر سعید نورایی dr saeid noraei از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر سعید نورایی در تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، روبه روی بلوار کاوه، پلاک 69، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید نورایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126769983 , 02122205570 , 02122205530 , 02122200456 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید نورایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید نورایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید نورایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید نورایی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید نورایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.