%۸۳
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی بیماری‌های پوست و مو زیبایی لیزر و جراحی های پوست

سوختگی زخم های دیابت و زخمهای کهنه، بیماری‌های رماتیسمی با نشانه های پوستی مانند لوپوس اسکلرودرمی......

در مطب نمونه برداری عمل: خال کیست زگیل ضایعات پوستی الکترولیز.... انجام میشود

کد نظام پزشکی

۱۷۸۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما سعدی، اول اردیبهشت غربی، کنار بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شهناز صمیمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۸۳
۱۴ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری
دکتر شهناز صمیمی
دکتر شهناز صمیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز صمیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز صمیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز صمیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهناز صمیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز صمیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز صمیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهناز صمیمی کجا است؟
دکتر شهناز صمیمی 1 مطب در مطب خیابان بیست متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهناز صمیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهناز صمیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز صمیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهناز صمیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز صمیمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز صمیمی چه زمانی است؟
دکتر شهناز صمیمی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز صمیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز صمیمی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر شهناز صمیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز صمیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهناز صمیمی

دکتر شهناز صمیمی dr shahnaz samimi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر شهناز صمیمی در شیراز، بیست متری سینما سعدی، اول اردیبهشت غربی، کنار بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز صمیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132352989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز صمیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز صمیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز صمیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز صمیمی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز صمیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.