%۸۹
پیشنهاد(از ۱۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۵۷۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان سناباد

آدرس:

مشهد خیابان سناباد نرسیده به چهارراه کلاهدوز، کلینیک پوست بهاران

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، انتهای بلوار سجاد، کلینیک سلامت ایده آل

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فائزه خادمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فائزه خادمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۸ کاربر)

%۸۹
۱۶ کاربر از ۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سناباد
مطب بلوار سجاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فائزه خادمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فائزه خادمی
دکتر فائزه خادمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فائزه خادمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه خادمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فائزه خادمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فائزه خادمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه خادمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه خادمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فائزه خادمی کجا است؟
دکتر فائزه خادمی 2 مطب در مطب خیابان سناباد و مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فائزه خادمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فائزه خادمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه خادمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فائزه خادمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه خادمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فائزه خادمی چه زمانی است؟
دکتر فائزه خادمی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه خادمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فائزه خادمی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر فائزه خادمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فائزه خادمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فائزه خادمیدکتر فائزه خادمی dr faezeh khademi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر فائزه خادمی در مشهد خیابان سناباد نرسیده به چهارراه کلاهدوز، کلینیک پوست بهاران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فائزه خادمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138451587 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فائزه خادمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فائزه خادمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فائزه خادمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فائزه خادمی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فائزه خادمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.