دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

85194
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تخصص قلب و عروق و واریس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار کوهستان، خیابان احسان، ارغوان 2 شرقی، پلاک 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم طهماسبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم طهماسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر طهماسبی از خوش اخلاق ترین و باسواد ترین دکتران ایران هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم طهماسبی
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، بلوار کوهستان، خیابان احسان، ارغوان 2 شرقی، پلاک 11
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل130,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم طهماسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم طهماسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم طهماسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم طهماسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم طهماسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طهماسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم طهماسبی کجا است؟
دکتر مریم طهماسبی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم طهماسبی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم طهماسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طهماسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم طهماسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم طهماسبی چه زمانی است؟
دکتر مریم طهماسبی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم طهماسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم طهماسبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم طهماسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم طهماسبی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم طهماسبیدکتر مریم طهماسبی dr marayam tahmasebi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مریم طهماسبی در تهران، سعادت آباد، بلوار کوهستان، خیابان احسان، ارغوان 2 شرقی، پلاک 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم طهماسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126762683 -- 02122389679 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم طهماسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم طهماسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم طهماسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم طهماسبی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم طهماسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.