دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ایرج دادفر

دکتر ایرج دادفر

تخصص پوست، مو و زیبایی

کاشان

کد نظام پزشکی

35273
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان بابا افضل

آدرس:

کاشان، خیابان بابا افضل، جنب اورژانس، طبقه فوقانی داروخانه دکتر یوسفی

تلفن:03155458113

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایرج دادفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایرج دادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی مطب نظم و ترتیب نداشت.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ایرج دادفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بابا افضل
کاشان - کاشان، خیابان بابا افضل، جنب اورژانس، طبقه فوقانی داروخانه دکتر یوسفی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایرج دادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایرج دادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایرج دادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایرج دادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت ایرج دادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج دادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایرج دادفر کجا است؟
دکتر ایرج دادفر 1 مطب در مطب خیابان بابا افضل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایرج دادفر را ببینید.
+
آیا دکتر ایرج دادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج دادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایرج دادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایرج دادفر متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایرج دادفر چه زمانی است؟
دکتر ایرج دادفر از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج دادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایرج دادفر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ایرج دادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایرج دادفر 5 از 5 است.
درباره دکتر ایرج دادفر


دکتر ایرج دادفر dr iraj dad far از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کاشان هستند. مطب دکتر ایرج دادفر در کاشان، خیابان بابا افضل، جنب اورژانس، طبقه فوقانی داروخانه دکتر یوسفی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایرج دادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03155458113 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایرج دادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایرج دادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایرج دادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایرج دادفر متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایرج دادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.