دکتر مصطفی خلیلی پور

دکتر مصطفی خلیلی پور

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۰۷۶۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۶، ساختمان پزشکان پردیس، واحد ۱۷

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر مصطفی خلیلی پور
دکتر مصطفی خلیلی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی خلیلی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی خلیلی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی خلیلی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی خلیلی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی خلیلی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی خلیلی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی خلیلی پور کجا است؟
دکتر مصطفی خلیلی پور 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی خلیلی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی خلیلی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی خلیلی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی خلیلی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی خلیلی پور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی خلیلی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی خلیلی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی خلیلی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی خلیلی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی خلیلی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی خلیلی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی خلیلی پور

دکتر مصطفی خلیلی پور dr mostafa khalili pur از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر مصطفی خلیلی پور در مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۶، ساختمان پزشکان پردیس، واحد ۱۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی خلیلی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138457302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی خلیلی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی خلیلی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی خلیلی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی خلیلی پور تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی خلیلی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.