حمید فرزادفرد

حمید فرزادفرد

تخصص ارتوپدی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۹۹۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان امام رضا

آدرس:

مشهد، میدان امام رضا، ابتدای ابن سینا، مجتمع پزشکان ابن سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حمید فرزادفرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حمید فرزادفرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان امام رضا
حمید فرزادفرد
حمید فرزادفرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمید فرزادفرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید فرزادفرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمید فرزادفرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمید فرزادفرد چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید فرزادفرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمید فرزادفرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمید فرزادفرد کجا است؟
دکتر حمید فرزادفرد 1 مطب در مطب میدان امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حمید فرزادفرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حمید فرزادفرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید فرزادفرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمید فرزادفرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید فرزادفرد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمید فرزادفرد چه زمانی است؟
دکتر حمید فرزادفرد از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمید فرزادفرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمید فرزادفرد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به حمید فرزادفرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمید فرزادفرد 5 از 5 است.

درباره حمید فرزادفردحمید فرزادفرد dr hamid farzad fard از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب حمید فرزادفرد در مشهد، میدان امام رضا، ابتدای ابن سینا، مجتمع پزشکان ابن سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمید فرزادفرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138533723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمید فرزادفرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمید فرزادفرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمید فرزادفرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمید فرزادفرد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمید فرزادفرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.