دکتر محمد باقری قوژدی

دکتر محمد باقری قوژدی

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

70267
%96
پیشنهاد(از 41 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد باقری قوژدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد باقری قوژدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%96
39 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر

نظرات

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالین حرف ندارن، پرستارشونم خوبه خدایی حرف ندارن ، فقط زمان انتظار زیاده.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار باسواد و با تجربه هستن و خیلی با حوصله به شرح حال گوش میدن و دقیق معاینه میکنن و بعدشم کامل تشخیصشون رو توضیح میدن

عذرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستن ولی متاسفانه معطلی بیش از حد هست.

صغری بگم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به نظرم دکتر حاذقی باشند البته من جلسه اول پیش ایشون رفتم

عباسقلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و حاذق بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد باقری قوژدی
نوبت مطب خیابان رازی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه دوم، واحد ۲۰۹
اولین نوبت خالی: دوشنبه 29 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد باقری قوژدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد باقری قوژدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد باقری قوژدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد باقری قوژدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد باقری قوژدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقری قوژدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد باقری قوژدی کجا است؟
دکتر محمد باقری قوژدی 1 مطب در مطب خیابان رازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد باقری قوژدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد باقری قوژدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقری قوژدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد باقری قوژدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد باقری قوژدی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد باقری قوژدی چه زمانی است؟
دکتر محمد باقری قوژدی از روز دوشنبه 29 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقری قوژدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد باقری قوژدی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر محمد باقری قوژدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد باقری قوژدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد باقری قوژدیدکتر محمد باقری قوژدی dr mohammad bagheri ghozhdi از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر محمد باقری قوژدی در مشهد، خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه دوم، واحد ۲۰۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد باقری قوژدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138590319 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد باقری قوژدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد باقری قوژدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد باقری قوژدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد باقری قوژدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد باقری قوژدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.