محمد غفاری خان

محمد غفاری خان

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

230

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، نبش 34 مرکزی، پلاک 4، طبقه 5، واحد 20

تلفن:02188683801

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد غفاری خان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد غفاری خانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد غفاری خان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد غفاری خان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد غفاری خان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد غفاری خان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد غفاری خان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد غفاری خان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد غفاری خان کجا است؟
دکتر محمد غفاری خان 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد غفاری خان را ببینید.
+
آیا محمد غفاری خان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد غفاری خان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد غفاری خان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد غفاری خان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد غفاری خان چه زمانی است؟
دکتر محمد غفاری خان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد غفاری خان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد غفاری خان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد غفاری خان رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد غفاری خان 0 از 5 است.

درباره محمد غفاری خاندکتر محمد غفاری خان mohammad ghafari khan از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب محمد غفاری خان در سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، نبش 34 مرکزی، پلاک 4، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد غفاری خان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188683801 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد غفاری خان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد غفاری خان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد غفاری خان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد غفاری خان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد غفاری خان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.