دکتر نازیلا ابراهیمی

دکتر نازیلا ابراهیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماری های زنان، ناباروری وبارداری

همکاری با بیمارستان بنت الهدی و بیمارستان ثامن الائمه 

کد نظام پزشکی

54968

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، جنب پمپ بنزین دانشجو، ساختمان سینوهه، طبقه دوم

تلفن:05138937576

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازیلا ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازیلا ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار وکیل آباد
دکتر نازیلا ابراهیمی
دکتر نازیلا ابراهیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازیلا ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازیلا ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازیلا ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازیلا ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازیلا ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازیلا ابراهیمی کجا است؟
دکترنازیلا ابراهیمی مطب بلوار وکیل آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نازیلا ابراهیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نازیلا ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازیلا ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازیلا ابراهیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازیلا ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر نازیلا ابراهیمی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازیلا ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر نازیلا ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازیلا ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نازیلا ابراهیمیدکترنازیلا ابراهیمی dr nazila ebrahimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر نازیلا ابراهیمی در مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، جنب پمپ بنزین دانشجو، ساختمان سینوهه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازیلا ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138937576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازیلا ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازیلا ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازیلا ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازیلا ابراهیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازیلا ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.