درباره‌ی پزشک

آلرژی

رشد و تکامل

تغذیه

بیماری های عفونی

کد نظام پزشکی

64262

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب بلوار دانشجو

آدرس:

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان یاسمن، روبه روی مدرسه منظومه خرد

تلفن:02122417553

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ناصح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار دانشجو
دکتر علی ناصح
دکتر علی ناصح

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ناصح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ناصح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ناصح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ناصح چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ناصح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ناصح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ناصح کجا است؟
دکترعلی ناصح مطب بلوار دانشجو مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی ناصح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی ناصح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ناصح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ناصح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ناصح متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ناصح چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی ناصح تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ناصح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ناصح چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی ناصح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ناصح 0 از 5 است.

درباره دکتر علی ناصحدکترعلی ناصح dr ali naseh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی ناصح در تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان یاسمن، روبه روی مدرسه منظومه خرد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ناصح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122417553 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ناصح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ناصح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ناصح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ناصح متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ناصح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.