ملیحه مزینانی

ملیحه مزینانی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

4456

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد

آدرس:

مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

بیمه‌های طرف قرارداد

  • ارتش
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ملیحه مزینانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از ملیحه مزینانی
نوبت مطب کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ملیحه مزینانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه مزینانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ملیحه مزینانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ملیحه مزینانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه مزینانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ملیحه مزینانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ملیحه مزینانی کجا است؟
دکتر ملیحه مزینانی 1 مطب در کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ملیحه مزینانی را ببینید.
+
آیا ملیحه مزینانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه مزینانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ملیحه مزینانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه مزینانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ملیحه مزینانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه مزینانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ملیحه مزینانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ملیحه مزینانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ملیحه مزینانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ملیحه مزینانی 0 از 5 است.

درباره ملیحه مزینانیدکتر ملیحه مزینانی malihe mazinani از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب ملیحه مزینانی در مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ملیحه مزینانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138925407-09380748155-05138925357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ملیحه مزینانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ملیحه مزینانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ملیحه مزینانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ملیحه مزینانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ملیحه مزینانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.