دکتر شیدا امیر افشاری

دکتر شیدا امیر افشاری

دکترای روانشناسی

کودک و کودکان استثنائی
مشهد

کد نظام پزشکی

4422

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد

آدرس:

مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیدا امیر افشاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیدا امیر افشاری
نوبت مطب کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیدا امیر افشاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیدا امیر افشاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیدا امیر افشاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیدا امیر افشاری چقدر است؟
هزینه ویزیت شیدا امیر افشاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا امیر افشاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیدا امیر افشاری کجا است؟
دکتر شیدا امیر افشاری 1 مطب در کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیدا امیر افشاری را ببینید.
+
آیا دکتر شیدا امیر افشاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا امیر افشاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیدا امیر افشاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیدا امیر افشاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیدا امیر افشاری چه زمانی است؟
دکتر شیدا امیر افشاری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا امیر افشاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیدا امیر افشاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیدا امیر افشاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیدا امیر افشاری 0 از 5 است.

درباره دکتر شیدا امیر افشاریدکتر شیدا امیر افشاری dr sheyda amir afshar از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر شیدا امیر افشاری در مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیدا امیر افشاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138925407-09380748155-05138925357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیدا امیر افشاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیدا امیر افشاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیدا امیر افشاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیدا امیر افشاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیدا امیر افشاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.