دکتر سید مجید امیدخدا

دکتر سید مجید امیدخدا

تخصص جراحی عمومی

مشهد
%82
پیشنهاد(از 16 کاربر)

کد نظام پزشکی

59458

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار دانشجو

آدرس:

مشهد، بلوار دانشجو، نبش دانشجو ۴

تلفن:05138670897

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مجید امیدخدا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید امیدخدا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%82
13 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر سید مجید امیدخدا
دکتر سید مجید امیدخدا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید امیدخدا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید امیدخدا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید امیدخدا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید امیدخدا چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید امیدخدا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید امیدخدا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید امیدخدا کجا است؟
دکترسید مجید امیدخدا مطب بلوار دانشجو مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید مجید امیدخدا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید امیدخدا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید امیدخدا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید امیدخدا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید امیدخدا متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید امیدخدا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید امیدخدا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید امیدخدا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید امیدخدا چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر سید مجید امیدخدا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید امیدخدا 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید امیدخدادکترسید مجید امیدخدا dr seyed majid omid khoda از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سید مجید امیدخدا در مشهد، بلوار دانشجو، نبش دانشجو ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید امیدخدا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138670897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید امیدخدا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید امیدخدا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید امیدخدا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید امیدخدا متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید امیدخدا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.