حمیده عقابی

حمیده عقابی

کارشناس ارشد روانشناسی

بالینی
مشهد

کد نظام پزشکی

4425

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد

آدرس:

مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران حمیده عقابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حمیده عقابی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمیده عقابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده عقابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمیده عقابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمیده عقابی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده عقابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمیده عقابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمیده عقابی کجا است؟
دکتر حمیده عقابی 1 مطب در کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حمیده عقابی را ببینید.
+
آیا حمیده عقابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده عقابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمیده عقابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده عقابی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمیده عقابی چه زمانی است؟
دکتر حمیده عقابی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمیده عقابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمیده عقابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به حمیده عقابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمیده عقابی 0 از 5 است.

درباره حمیده عقابیدکتر حمیده عقابی hamide oghabi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب حمیده عقابی در مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمیده عقابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138925407-09380748155-05138925357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمیده عقابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمیده عقابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمیده عقابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمیده عقابی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمیده عقابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.