%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کلیه موارد فوق جهت کودکان و بزرگسالان :

درمان و تشخیص آسم ، درمان آلرژی های پوستی، غذایی و دارویی

درمان کهیر حاد و مزمن، تست پوستی آلرژی

درمان پولیپ بینی و سینوزیت مزمن، اسپیرومتری(نوار ریه)

مشاوره ناباروری و سقط های مکرر ایمونولوژیک

کد نظام پزشکی

85534

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، حدفاصل خیابان پرستار 5و7، ساختمان ایران مهر، کلینیک فوق تخصصی آسم و آلرژی

تلفن:05138413005

افتخارات

عضو آکادمی آسم و آلرژی آمریکا(AAAAI) و اروپا(EAACI)

سخنران مجامع علمی بین المللی

عضو شبکه بین المللی آلرژی (شاخه کهیر مزمن)

دارای بیش از 5 مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی  

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم خوش خوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم خوش خوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم خوش خوی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم خوش خوی
دکتر مریم خوش خوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم خوش خوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم خوش خوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم خوش خوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم خوش خوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم خوش خوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خوش خوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم خوش خوی کجا است؟
دکترمریم خوش خوی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم خوش خوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم خوش خوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خوش خوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم خوش خوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم خوش خوی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم خوش خوی چه زمانی است؟
دکتر مریم خوش خوی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خوش خوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم خوش خوی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم خوش خوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم خوش خوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم خوش خویدکترمریم خوش خوی dr maryam khoshkhoi از دکترهای متخصص مشهد هستند. مطب دکتر مریم خوش خوی در مشهد، بلوار احمدآباد، حدفاصل خیابان پرستار 5و7، ساختمان ایران مهر، کلینیک فوق تخصصی آسم و آلرژی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم خوش خوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138413005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم خوش خوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم خوش خوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم خوش خوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم خوش خوی متخصص و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم خوش خوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.