دکتر رحیم فیروزی بستان آباد

دکتر رحیم فیروزی بستان آباد

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق( اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
تبریز

درباره‌ی پزشک

دکترای تخصصی (PH.D) طب سنتی 

کد نظام پزشکی

77332

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، روبه روی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۴، واحد ۷

تلفن:04133359748

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم فیروزی بستان آباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
دکتر رحیم فیروزی بستان آباد
دکتر رحیم فیروزی بستان آباد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم فیروزی بستان آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم فیروزی بستان آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم فیروزی بستان آباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم فیروزی بستان آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم فیروزی بستان آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم فیروزی بستان آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم فیروزی بستان آباد کجا است؟
دکتررحیم فیروزی بستان آباد مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رحیم فیروزی بستان آباد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم فیروزی بستان آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم فیروزی بستان آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم فیروزی بستان آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم فیروزی بستان آباد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم فیروزی بستان آباد چه زمانی است؟
دکتر رحیم فیروزی بستان آباد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم فیروزی بستان آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم فیروزی بستان آباد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رحیم فیروزی بستان آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم فیروزی بستان آباد 0 از 5 است.

درباره دکتر رحیم فیروزی بستان آباددکتررحیم فیروزی بستان آباد dr rahim firozi bostan abad از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر رحیم فیروزی بستان آباد در تبریز، خیابان آزادی، روبه روی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۴، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم فیروزی بستان آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133359748 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم فیروزی بستان آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم فیروزی بستان آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم فیروزی بستان آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم فیروزی بستان آباد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم فیروزی بستان آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.