دکتر محمد حدادی اول

دکتر محمد حدادی اول

تخصص جراحی عمومی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام عمل ژنیکوماستی (جراحی پستان اقایان)

کد نظام پزشکی

67786

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ابن سینا

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان ابن سینا، ساختمان کیمیا، طبقه دوم

تلفن:05138524969

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حدادی اول را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حدادی اول بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ابن سینا
دکتر محمد حدادی اول
دکتر محمد حدادی اول

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حدادی اول را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حدادی اول نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حدادی اول در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حدادی اول چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حدادی اول با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حدادی اول می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حدادی اول کجا است؟
دکترمحمد حدادی اول مطب خیابان ابن سینا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد حدادی اول، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حدادی اول امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حدادی اول در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حدادی اول در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حدادی اول متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حدادی اول چه زمانی است؟
دکتر محمد حدادی اول از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حدادی اول در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حدادی اول چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد حدادی اول رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حدادی اول 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حدادی اولدکترمحمد حدادی اول dr mohammad hadadi aval از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمد حدادی اول در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان ابن سینا، ساختمان کیمیا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حدادی اول می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138524969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حدادی اول و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حدادی اول هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حدادی اول فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حدادی اول متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حدادی اول مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.