%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

4411

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد

آدرس:

مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به علی صنعتگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران علی صنعتگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، بعد از ثبت نوبت برای هماهنگی مجدد با کلینیک، با شماره 09380748155 تماس حاصل فرمایید.

علی صنعتگر
علی صنعتگر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت علی صنعتگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی صنعتگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد علی صنعتگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت علی صنعتگر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی صنعتگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل علی صنعتگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب علی صنعتگر کجا است؟
دکترعلی صنعتگر کلینیک روانشناسی صنعتگر مشهد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب علی صنعتگر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا علی صنعتگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی صنعتگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
علی صنعتگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی صنعتگر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد علی صنعتگر چه زمانی است؟
دکتر علی صنعتگر از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل علی صنعتگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از علی صنعتگر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به علی صنعتگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی علی صنعتگر 5 از 5 است.

درباره علی صنعتگردکترعلی صنعتگر ali sanatgar از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب علی صنعتگر در مشهد،بلوار پیروزی، روبروی پیروزی 49، ساختمان پزشکان پریرخ، طبقه اول، واحد 9، کلینیک روانشناسی صنعتگر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب علی صنعتگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138925407-09380748155-05138925357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام علی صنعتگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی علی صنعتگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط علی صنعتگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از علی صنعتگر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد علی صنعتگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.