%98
پیشنهاد(از 36 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر سیده مریم علوی متخصص داخلی فوق تخصص روماتولوژی

متخصص داخلی (دانشگاه تهران)

فوق تخصص روماتولوژی (دانشگاه شیراز)

هیات علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، قصرالدشت، بعد از بیمارستان فرهمندفر(روبه روی سه راه خلدبرین)، ساختمان پاسارگاد، طبقه 4

تلفن:07136275698

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده مریم علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده مریم علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%98
35 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

ژیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوب بودند

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دو مرتبه بیشتر مراجعه نکردیم. نمیتونم با قاطعیت نظر بدم. اما به نسبت دکتر خوبی هستند.

پروین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله و خوش اخلاق و از لحاظ علمی هم چندین سال هست که دختر عموم بیمارشون هستن و راضین... انشاالله که سالم و موفق باشن

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام. چند سال هست زیر نظر هستم ، از خانم دکتر کاملا راضی هستم ، ولی منشی اصلا توجه به نوبت ها خصوصا اینترنتی ندارن، با وجودی که روزانه تعداد نوبت با سایت خیلی محدود دارن با این وجود بیمار خیلی معطل می شوند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده مریم علوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قصردشت
شیراز - شیراز، قصرالدشت، بعد از بیمارستان فرهمندفر(روبه روی سه راه خلدبرین)، ساختمان پاسارگاد، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مریم علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مریم علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مریم علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مریم علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مریم علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مریم علوی کجا است؟
دکتر سیده مریم علوی 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده مریم علوی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مریم علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مریم علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مریم علوی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مریم علوی چه زمانی است؟
دکتر سیده مریم علوی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مریم علوی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر سیده مریم علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مریم علوی 5 از 5 است.
درباره دکتر سیده مریم علوی


دکتر سیده مریم علوی dr seyyedeh maryam alavi از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سیده مریم علوی در شیراز، قصرالدشت، بعد از بیمارستان فرهمندفر(روبه روی سه راه خلدبرین)، ساختمان پاسارگاد، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مریم علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136275698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مریم علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مریم علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مریم علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مریم علوی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مریم علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.