%۹۶
پیشنهاد(از ۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر سیده مریم علوی متخصص داخلی فوق تخصص روماتولوژی

متخصص داخلی (دانشگاه تهران)

فوق تخصص روماتولوژی (دانشگاه شیراز)

هیات علمی دانشگاه

کد نظام پزشکی

۸۵۵۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب قصرودشت

آدرس:

شیراز، قصرودشت، بعد از بیمارستان فرهمندفر(روبه روی سه راه خلدبرین)، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سیده مریم علوی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۴ کاربر)

%۹۶
۲۳ کاربر از ۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قصرودشت
ملاحظات

فقط بیماران بالای 16 سال ویزیت می شوند.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر سیده مریم علوی
دکتر سیده مریم علوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مریم علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مریم علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مریم علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مریم علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مریم علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مریم علوی کجا است؟
دکتر سیده مریم علوی 1 مطب در مطب قصرودشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده مریم علوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مریم علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مریم علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مریم علوی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مریم علوی چه زمانی است؟
دکتر سیده مریم علوی از روز سه شنبه 8 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مریم علوی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر سیده مریم علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مریم علوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده مریم علوی

دکتر سیده مریم علوی dr seyyedeh maryam alavi از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سیده مریم علوی در شیراز، قصرودشت، بعد از بیمارستان فرهمندفر(روبه روی سه راه خلدبرین)، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مریم علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136275698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مریم علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مریم علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مریم علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مریم علوی فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) ، تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مریم علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.